Uwodzenie kobiet

Lifestyle

Coraz więcej osób jest zdania, że sukces w relacjach z kobietami, zależy przede wszystkim od czegoś, z czym dany człowiek się urodził i nie można w żaden sposób się tego nauczyć. Mitem jest również myślenie, że w dorosłym życiu powodzenie u kobiet zależy głównie od posiadanych zasobów materialnych. 

Pewność siebie

Zdecydowanie najważniejszym czynnikiem, który ma wpływ na uwiedzenie danej kobiety jest właśnie pewność siebie. Bez pewności siebie nie można odnieść sukcesu nie tylko w relacjach z płcią piękną, ale również w każdej dziedzinie życia. Pewność siebie umożliwia mężczyźnie przyznać się przed sobą, że w danej kwestii może być lepszy, a także powinien nad tym pracować , by robić to coraz lepiej.

Determinacja

Determinacja jest drugim najważniejszym czynnikiem, który ma wpływ na sukces w relacjach damsko-męskich. Trzeba pamiętać, że im bardziej jest dana osoba zdeterminowana na osiągnięcie celu i nakierowana na osiągnięcie sukcesu, tym ma większe szansę na ich realizacje.

Na stronie uwodzenie.org dostępnych jest wiele poradników skutecznego uwodzenia – sprawdź!

Otwartość

Otwartość jest nie tylko pomijana, ale przede wszystkim zaniedbywana przy temacie uwodzenia kobiet. Jest to poważny błąd, gdyż otwarta postawa zdecydowanie przyspiesza uwodzenie danej kobiety, czynnik ten powoduje również, że ludzie zaczynają być bardziej ufni. Otwarta postawa w stosunku do przedstawicielki płci pięknej jest odbierana jako szczera w intencjach, trzeba także pokazać kobiecie, że nie ma się przed nią niczego do ukrycia.

Umiejętność stworzenia zaufania 

W przeciwieństwie do wcześniej wymienionych czynników, na umiejętność stworzenia zaufania wpływają różne strategie zachowań, które zdecydowanie przyspieszają nie tylko proces budowy zaufania, ale również wprowadzają na nowy poziom jakościowy. W uwodzeniu bardzo istotne jest wykorzystanie specjalnego terminu „rapport”, pod którym kryją się takie pojęcia jak: połączenie, zaufanie, komfort , poczucie więzi i podobieństwo. Praktycznie każdemu mężczyźnie na randce z kobietą zdarzyło się usłyszeć tekst w stylu: „Znamy się dopiero kilka dni, ale czuję się jakbyśmy się znali już całe życie”. Takie stwierdzenie kobiety jest efektem bardzo dobrze zbudowanego rapportu. Warto wiedzieć, że stworzenie rapportu na pewnym poziomie jest umiejętnością, której może nauczyć się każdy, kto tego chce.

Pozycja społeczna

Pozycja społeczna jest jedynym z wymienionych czynników, który dotyczy świata fizycznego oraz sukcesu osiągniętego przez danego mężczyznę w społeczeństwie. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że osiągnięcie wysokiej pozycji społecznej nie byłoby możliwe, gdyby nie pozostałe czynniki. Do pozycji społecznej odnoszą się tzw. piramidy, które umiejscawiają danego człowieka na jednym z poziomów w hierarchii społecznej. Są to piramidy, finansów, popularności, autorytetu i władzy. Trzeba również zdawać sobie sprawę, że jeszcze nikomu nie udało się jednocześnie znajdować na górze każdej z piramid, jednak wysoka pozycja z jakiejkolwiek z nich korzystnie będzie wpływała nie tylko na sukces w relacjach damsko-męskich, ale również całym życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *